Patogus automobilio pardavimas Europoje

Sėkmingai įvykdyti automobilių pardavimo sandoriai yra geriausias mūsų darbo įvertinimas. Kiekvienas automobilis turi savo pirkėją, todėl mes jį surasim. Mūsų patyrusi pardavimų komanda ne tik pasiūlys geriausią rinkos kainą už Jūsų automobilį, bet ir pasirūpins, kad pardavimo proceso dokumentacija Jums nesukeltų jokio galvos skausmo.

Tiesiog leiskite sau atsipalaiduoti nuo to momento, kai pasirašysime sutartį ir perimsime Jūsų automobilio priežiūrą į savo rankas. Mūsų specialistai padarys kokybiškas automobilio pardavimo nuotraukas ir patikimai prižiūrės transporto priemonę viso pardavimo proceso metu. Nuosavybės teisę į automobilį turėsite iki tol, kol gausite apmokėjimą Jums patogiausiu būdu. Pamirškite ilgus ir sudėtingus automobilio pardavimo žingsnius – mes turime viską, kad tai atliktume už Jus.

Parduoti automobilį

  Kaip sužinojote apie mus?

  Sužinokite, kaip ir kam Jūsų duomenis naudosime, perskaitę mūsų Privatumo politiką: *

  Kodėl rinktis mus?

  „RSVMOTORS” ne tik greitai ir be vargo parduos Jūsų automobilį, bet ir suteiks papildomą naudą.

  health_and_safety

  Visi „RSVMOTORS” parduodami automobiliai yra apdrausti bendra 10 milijonų eurų suma, todėl Jūs nepatirsite jokios rizikos.

  groups

  Mūsų pardavimų tinklą sudaro daugiau nei 350 automobilių pardavimo taškų, prieinamų 100 milijonų potencialių klientų iš visos Europos.

  not_interested

  Netaikomi mokesčiai už automobilio saugojimą, draudimą, priežiūrą ir skelbimų patalpinimą mūsų partnerių svetainėse (pvz. www.mobile.de).

  verified

  Mūsų pirkėjai vertina automobilių kokybę, pirkdami iš patikimų pardavėjų, todėl yra pasiruošę už tai mokėti didesnę sumą pinigų.

  verified_user

  Patalpas, kuriose yra laikomi parduodami automobiliai, yra apsaugotos naujausios kartos signalizacija, kuri yra prijungta prie vietos policijos departamento.

  time_to_leave

  Teikiame Jūsų parduoto automobilio transportavimo paslaugą nuo Jūsų namų arba nuo mūsų pardavimo centro iki pirkėjo.

  1
  metų patirties
  1
  klientų
  1
  automobilių
  1
  parduota automobilių

  D.U.K

  Susipažinkite su dažniausiai užduodamų klausimų skiltimi ir sužinokite daugiau apie automobilių pardavimų sąlygas.

  Meniu