Apie mus

Nuo tada, kai 1886 m. buvo sukurta pirmoji keturratė transporto priemonė, kurią išrado Karlas Benzas, Vokietija tapo pagrindiniu automobilių verslo centru. Nuo to laiko, kiekvienas šioje šalyje parduotas automobilis yra laikomas patikimu.

Mūsų istorija prasidėjo netoli Diuseldorfo miesto, kur dabar yra pagrindinis mūsų automobilių prekybos centras. „RSVMotors“ pavadinime slypi skaidrumas, idėjos naujovėms ir aistra automobiliams. Esame profesionalūs automobilių pardavėjai, kurios sėkmingą ilgametę veiklą Europos rinkose lemia komanda, kurią sudaro patyrę automechanikai ir automobilių verslo specialistai. Tikime, kad mums nėra nieko neįmanomo, todėl mes nebijome peržengti įprastų rinkoje veikiančių įmonių galimybių ribų tam, jog patenkintume savo klientų poreikius.

„RSVMotors“ teikia išskirtines automobilių pardavimo paslaugas, kurios yra paremtos dėmesiu detalėms ir noru sumažinti klientų patiriamus nepatogumus bei dažnai pasitaikančius finansinius praradimus dėl savarankiško automobilių pardavimo. Mums automobiliai – ne tik transporto priemonės. Jie yra mūsų gyvenimo dalis ir Jūsų investicijų priežastis, todėl niekada neaukosime transporto priemonių kokybės ar vertės vardan naudos sau.

Meniu