Apie mus

Jau nuo 1886m., kuomet Karlas Benzas sukūrė pirmąją keturrartę transporto priemonę, Vokietija yra pagrindiniu automobilių verslo centru. Kiekvienas šioje šalyje parduotas automobilis yra laikomas kokybišku ir patikimu.

Mūsų istorija prasidėjo netoliese Diuseldorfo – čia yra mūsų pagrindinis automobilių prekybos centras.
„RSVMOTORS“ įmonės sėkmės receptas yra skaidrumas, aistra automobiliams ir atvirumas naujovėms. Esame profesionalūs automobilių pardavėjai, kurių sėkmingą ilgametę veiklą Europos rinkoje lemia patyrusi komanda. Tikime, kad mums nėra nieko neįmanomo, todėl mes nebijome peržengti įprastų rinkoje nubrėžtų galimybių ribų mūsų klientų poreikiams patenkinti.

„RSVMOTORS“ teikia išskirtines automobilių pardavimo paslaugas, kurios yra paremtos dėmesiu detalėms ir noru sumažinti klientų patiriamus nepatogumus, dažnai pasitaikančius finansinius nuostolius savarankiškai parduodant automobilį. Automobiliai mums yra ne tik transporto priemonės. Jie – mūsų gyvenimo dalis ir Jūsų investicija, todėl dėl šios priežasties niekada neaukosime transporto priemonių kokybės ir vertės vardan naudos sau.

Meniu